Seminář Základy tréninku soutěžního lezení – Praha, Smíchov | LANO

6. 11. - 7. 11. – Seminář Základy tréninku soutěžního lezení – Praha, Smíchov

Propozice

Propozice ke stažení včetně rámcového harmonogramu a doporučené literatury naleznete zde.

Informace

Seminář je určen všem zájemcům o trénink soutěžního lezení – trenérům, instruktorům, koučům, rodičům závodníků i závodníkům samotným.

Seminář je koncipován jako seznámení se základními principy systematického tréninku soutěžního lezení od individuální a skupinové práce s dětmi nejmladších věkových kategorií, přes přípravu mládeže a dospělých až po problematiku závodního koučinku a lezeckých soutěží vůbec.

Cílem je umožnit zájemcům zorientovat se v problematice přípravy v oblasti soutěžního lezení, prohloubit své znalosti, zařadit je do kontextu souvisejících oborů a sdílet zkušenosti s dalšími specialisty. Trenérům a instruktorům tak může pomoci zvýšit odbornou úroveň jejich práce, zvážit vlastní kompetence a možnosti servisu pro své svěřence, rodičům a závodníkům pak umožní získat přehled pro hledání nejlepších možností přípravy, trenérů a dalších specialistů, vytváření realizačních týmů, posuzování vlastní role v osobnostním i sportovním rozvoji svých dětí atd.

Seminář také nabízí řadu relevantních informačních zdrojů nezbytných pro dlouhodobou orientaci v problematice soutěžního lezení.

Budoucnost závisí na tom, co uděláme v současnosti.
Mahátma Gándhí